دسته بندی: وردپرس

دسته وردپرس شامل آموزش های پایه وردپرس از جمله آموزش قسمت های مختلف سایت های وردپرسی و معرفی افزونه های کاربردی و روش استفاده از آن‌ها می‌باشد.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای راه اندازی و ایجاد سایت‌ است که شما با استفاده از این سیستم نرم‌افزاری می‌توانید، محتوا سایتتان (متن، فیلم، تصویر و هر چیز دیگری) را مدیریت کنید.

خطایابی و آپدیت دستی پوسته و افزونه‌ها

خطایابی و رفع خطاهای وردپرس

اگر سایت وردپرسیتون باز نمیشه یا خطا نشون میده، توی این مقاله روش خطا یابی و حل مشکل رو بهتون آموزش میدیم تا به راحتی مشکل سایتتون رو حل کنید.

صفحه تعمیر

صفحه تعمیر

در این مقاله به بررسی صفحه تعمیر و صفحه بزودی و روش های ایجاد آن‌ها خواهیم پرداخت.

بکاپ سایت

بکاپ گرفتن از سایت

مهمترین سرمایه هر سایت، اطلاعات موجود در آن است و حتماً شنیده‌اید که پیشگیری بهتر از درمان است؛ پس پیش از آنکه برای سایتتان اتفاقی بیفتد، راه‌های پیشگیری را مدنظر قرار دهید و از سایتتان بکاپ تهیه کنید. ما در این مقاله چند روش برای تهیه بکاپ را به شما آموزش خواهیم داد.

CDN چیست

CDN چیست و چه کاربردی دارد؟

در این مقاله شما را با مفهوم CDN و تاثیر آن بر عملکرد بهتر سایت، افزایش سرعت بارگذاری و افزایش امنیت سایت آشنا می‌کنیم.

SEO

SEO

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است. به طور خلاصه به روند بهینه شدن یک سایت در نتایج جستجوی موتور های جستجو و شبکه های

بهترین صفحه ساز وردپرس

بهترین صفحه ساز وردپرس

در این مقاله از وردپرس طلایی، صفحه سازهای وردپرس را بررسی میکینم و بهترین صفحه ساز را معرفی خواهیم کرد.

افزونه ضروری وردپرس

افزونه های ضروری وردپرس

در این مقاله به معرفی افزونه های ضروری وردپرس در شش گروه امنیت، صفحه‌سازها، بهینه‌سازی، بکاپ ، فرم سازها و سئو می‌پردازیم.

فضای وب

فضای مناسب وردپرس

در این مقاله به بررسی فضای اشغال شده توسط وردپرس و فضای مناسب برای هر دسته از سایت های وردپرس می‌پردازیم.

پوسته‌ها در وردپرس

انواع پوسته (قالب) در وردپرس

در این مقاله پوسته ها در وردپرس و انواع آن را معرفی و مقایسه میکنیم. سپس روش نصب پوسته را قدم به قدم طی میکنیم و در نهایت در مورد پوسته فرزند و روش ساخت آن صحبت میکنیم.

روانشناسی رنگ در طراحی سایت

روانشناسی رنگ‌ در طراحی سایت

در این مقاله به بررسی ویژگی‌های هر رنگ می‌پردازیم، ترکیب رنگ‌های مناسب را بررسی می‌کنیم و چرخه های رنگ را معرفی میکنیم. در نهایت نیز نکات کلیدی برای استفاده از رنگ‌ها در طراحی سایت را بیان می‌کنیم.

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت وردپرسی

در این مقاله به بررسی روش‌های افزایش سرعت سایت های وردپرسی می‌پردازیم. ابتدا اساسی ترین عواملی که سرعت سایت را کند می‌کنند را بررسی می‌کنیم و در ادامه معیارهای اندازه گیری سرعت سایت را بیان می‌کنیم و چند وبسایت و افزونه برای سنجش سرعت سایت معرفی می‌کنیم. در نهایت نیز 10 روش افزایش سرعت سایت و 5افزونه‌ی بهینه سازی سرعت سایت را بررسی می‌کنیم.

وردپرس به زبان ساده

وردپرس به زبان ساده

در این مقاله می‌خواهیم با وردپرس به زبان ساده آشنا شویم. بررسی کنیم که وردپرس، مزایا و معایب آن چیست و مناسب چه افرادی نیست.