نمونه کار ها

نمونه کار سایت چند منظوره آموزشگاه بازار آفرین

سایت چند منظوره با قابلیت معرفی آموزشگاه، انتشار اخبار، ثبت نام در دوره ها و شرکت در دوره های مجازی به صورت آنلاین و صفحه باشگاه مشتریان جهت برقراری ارتباط موثرتر با هنرجویان و اعطای امتیاز به آن‌ها با خرید هر دوره و امکان دریافت تخفیف با استفاده از امتیازات این باشگاه.

نمونه کار سایت فروشگاه در و پنجره آرکوین

سایتی شرکتی جهت معرفی فروشگاه و نمونه کار های انجام شده و دارای صفحه محاسبه قیمت آنلاین جهت راحت شدن محاسبه‌ی هزینه‌ تعویض پنجره توسط مشتریان

امکانات سیستم مدیریت محتوای moodle

بخشی از امکانات سیستم آموزش مجازی موودل پس از پیاده سازی. جهت آشنایی بیشتر با این سیستم مدیریت محتوا و امکانات آن، لطفا به بخش آموزش‌ها مراجعه کنید.

نمونه کار سایت موقت ثبت‌نام مسابقه

سایتی موقت با حداقل امکانات و قابلیت شخصی سازی محدود. راه‌اندازی با کمترین هزینه و بدون نیاز به خرید هاست و دامنه. جهت معرفی مسابقه، ثبت‌نام شرکت کنندگان و اعلام نتایج مسابقه.

لطفا جهت درخواست ثبت سفارش طراحی سایت و آشنایی بیشتر ما با نیاز‌های شما، از طریق دکمه زیر وارد صفحه‌ی سفارش پروژه شوید و فرم مربوط به ثبت پروژه را تکمیل فرمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

تمامی توضیحات موبوط به روند طراحی سایت و مراحل انجام آن به صورت کامل برای شما کارفرمایان عزیز در این صفحه توضیح داده شده است.

نمونه کار