نمونه کار ها

تعدادی از وبسایت های طراحی شده

در بالا نمونه کار های انجام شده توسط ما را مشاهده می‌کنید. می‌توانید با کلیک بر روی جعبه مربوط به هر نمونه کار، وارد صفحه مربوط به آن نمونه کار شوید و جزئیات آن را مشاهده کنید.
وبسایت وردپرس طلایی نیر خود نمونه‌ی یک سایت چند منظوره است که در این بخش امکانات یک سایت شرکتی و شخصی را مشاهده می‌کنید و در بخش‌های آموزش‌های رایگان و دوره ها نیز می‌توانید امکانات یک سایت وبلاگی و آموزشی را مشاهده فرمایید.

لطفا جهت درخواست ثبت سفارش طراحی سایت و آشنایی بیشتر ما با نیاز‌های شما، از طریق دکمه زیر وارد صفحه‌ی سفارش پروژه شوید و فرم مربوط به ثبت پروژه را تکمیل فرمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

تمامی توضیحات موبوط به روند طراحی سایت و مراحل انجام آن به صورت کامل برای شما کارفرمایان عزیز در این صفحه توضیح داده شده است.

نمونه کار

امکانات سیستم مدیریت محتوای moodle

تصاویر بالا نشان‌دهنده بخشی از امکانات سیستم آموزش مجازی moodle است. این پلتفرم یک سیستم آموزشی کامل است و برای استفاده از آن نیاز به نصب وردپرس یا دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا ندارید. جهت آشنایی بیشتر با این سیستم مدیریت محتوا و امکانات آن، لطفا به بخش آموزش‌ها یا وبسایت رسمی moodle مراجعه کنید.