سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

چه نیازی به طراحی سایت است؟

امروزه طراحی وبسایتی با کیفیت و هزینه مناسب یکی از مهم ترین دغدغه های کسب و کارهای سنتی است. در حال حاضر هر کسب و کاری برای افزایش فروش و تعداد مشتریان خود و مهم تر از آن برای اعتبار بخشیدن به کسب و کار خود، به یک وبسایت اینترنتی نیاز دارد. علاوه بر هزینه طراحی، توجه به عواملی مثل تولید محتوای کاربر پسند و سئو شده، طراحی ظاهر کاربر پسند و بررسی سرعت بارگذاری و عملکرد سایت اهمیت زیادی در موفقیت یک وبسایت اینترنتی دارد.

     خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج     

چرا وردپرس طلایی؟

امروزه در دنیای وب شاهد حضور شرکت‌هایی هستیم که برای بدست آوردن منافع بیشتر، سایتی با حداقل امکانات و هزینه ای کم در اختیار شما قرار می‌دهند و برای افزودن امکانات ضروری مورد نیاز شما، هزینه ی گزافی را از شما درخواست می‌کنند. ما در وردپرس طلایی، از ابتدا تمامی نیازهای شما را بررسی میکنیم و به شما به صورت کاملا رایگان مشاوره‌ طراحی سایت می‌دهیم. در تمام مراحل طراحی با شما مشورت می‌کنیم و پس از پایان طراحی سایت نیز آموزش کامل استفاده از سایت را در اخیار شما می‌گذاریم. علاوه بر این، در صورت نیاز شما، وردپرس طلایی خدمات پشتیبانی سایت شما را نیز بر عهده خواهد گرفت.

چرا سایت وردپرسی؟

  • سایت های برنامه نویسی شده معمولا چندین برابر هزینه‌ی طراحی و پشتیبانی دارند.
  • سایت های وردپرسی در مدت زمان کمتری آماده می‌شوند.
  • در سایت های وردپرسی لازم نیست برای کارهای کوچیک و پیش پا افتاده به برنامه نویس خود پول بدهید و با یک سرچ ساده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید پلاگین مورد نیاز خود را پیدا کنید و در سایت فعال کنید.
  • سئو سایت های وردپرسی راحت تر از سایت های برنامه نوسی شده است.
  • بعضی از شرکت ها بعد از طراحی سایت برای مشتری و دریافت هزینه دیگر حاضر به ارائه پشتیبانی نمی باشند. در این حالت برای سایت های برنامه نویسی شده، شما مجبور به استخدام دائم برنامه نویس می‌شوند. (در این صورت هم ممکن است برنامه نویس جدید تمامی کدهای قبلی را به درستی متوجه نشود و نتواند به خوبی از سایت شما پشتیبانی کند). این مشکل در سایت های وردپرسی وجود نخواهد داشت و تغییرات سایت شما به راحتی انجام خواهد شد.

لطفا به صفحه‌ی نمونه کارهای ما هم سری بزنید.

جهت سفارش طراحی سایت لطفا مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول : آشنایی با نیازهای شما

لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید که ما تا حدودی با نیازهای شما آشنا شویم و بتوانیم شما را به بهترین نحو در طراحی سایت مورد نظرتان راهنمایی کنیم.

مرحله دوم : مشاوره و تنظیم قرارداد

در این مرحله از سفارش طراحی سایت، همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و با شما در مورد هزینه پروژه، نحوه انجام آن و نحوه تنظیم قرارداد صحبت خواهند کرد.

مرحله پایانی: پرداخت وجه

در اکثر قرارداد های طراحی سایت وردپرس طلایی، مبلغ قرارداد در 3قسط دریافت می‌شود. اولین قست در زمان شروع قرارداد، دومین قسط پس از تکمیل سایت از نظر ظاهری و آخرین قسط پس از تکمیل سایت به صورت کامل خواهد بود.

جهت پرداخت وجه می‌توانید به شماره حساب‌های ذکر شده در قرارداد واریز انجام دهید و یا از دکمه زیر استفاده کنید.

اطلاعات اولیه
موارد اختیاری

لطفا قبل از پرداخت به موارد زیر دقت کنید:

  • حتما در فیلد نام و نام خانوادگی، نام فردی که قرارداد به نام او نوشته شده را وارد کنید.
  • فیلد تلفن جهت ارتباط تیم پشتبانی با شما و همچنین دریافت پیامک پرداخت می‌باشد.
  • لطفا در فیلد توضیحات، شماره قسط و شماره قرارداد را ذکر کنید.
  • مبلغ را حتما به ریال وارد کنید و اگر از مبلغ بدهی خود اطمینان ندارید، حتما قبل از پرداخت با پشتیبانی در تماس باشید.