سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

امروزه طراحی وبسایتی با کیفیت و هزینه مناسب یکی از مهم ترین دغدغه های کسب و کارهای سنتی است. در حال حاضر هر کسب و کاری برای افزایش فروش و تعداد مشتریان خود و از آن مهم تر برای اعتبار بخشیدن و به رسمیت شمرده شدن کسب و کار خود به یک وبسایت اینترنتی نیاز دارد. علاوه بر هزینه طراحی وبسایت متاسب با نیاز کسب و کار، توجه به عواملی مثل تولید محتوای کاربر پسند و متاسب با قوانین سئو و دیجیتال مارکتینگ، طراحی ظاهر سایت به صورت user friendly برای راحتی استفاده کاربران و بررسی سرعت بارگذاری و عملکرد سایت اهمیت زیادی در موفقیت یک وبسایت اینترنتی دارد.

     خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج     

امروزه در دنیای وب شاهد حضور شرکت‌هایی هستیم که برای بدست آوردن منافع بیشتر، سایتی با حداقل امکانات و هزینه ای کم در اختیار شما قرار می‌دهند و برای افزودن امکانات ضروری مورد نیاز شما، هزینه ی گزافی را از شما طلب می‌کنند اما در وردپرس طلایی، ما از ابتدا تمامی نیازهای شما را بررسی میکنیم و به شما به صورت کامل به صورت رایگان مشاوره‌ی طراحی سایت و نیاز سنجی می‌دهیم. در تمامی مراحل طراحی با شما مشورت میکنیم و حتی پس از پایان طراحی سایت آموزش کامل جهت استفاده از سایت را در اخیار شما خواهیم گذاشت. علاوه بر این، در صورت نیاز شما، وردپرس طلایی خدمات پشتیبانی سایت شما را نیز بر عهده خواهد گرفت.

جهت سفارش طراحی سایت لطفا مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول : آشنایی با نیازهای شما

لطفا روش پیاده سازی سایت را مشخص کنید و فرم مربوطه را تکمیل کنید تا ما مقداری با نیازهای شما آشنا شویم و بتوانیم شما را به بهترین نحو در طراحی سایتتان و شناخت نیازهای آن راهنمایی کنیم.

برای سفارش طراحی سایت، تنها کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

متاسفانه در حال حاضر امکان سفارش طراحی سایت به این روش توسط وردپرس طلایی وجود ندارد.

مقایسه سایت های کدنویسی شده و سایت هایی که با سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس طراحی شده‌اند:

  • سایت های برنامه نویسی شده معمولا چندین برابر هزینه‌ی طراحی و پشتیبانی دارند.
  • سایت های وردپرسی در مدت زمان کمتری به بهربرداری میرسند.
  • در سایت های وردپرسی لازم نیست برای هرکار کوچیک و پیش پا افتاده ای به برنامه نویس خود پول بدهید. شما میتوانید با یک سرچ ساده پلاگین مورد نیاز خود را پیدا کنید و در سایت فعال کنید.
  • در سایت های برنامه نویسی شده امکان تغییرات بسیاری وجود دارد و چون این سایت ها را خود برنامه نویس تولید کرده، به تمامی قسمت های آن اشراف کامل دارید می توانید هر قسمت را در صورت لزوم به نحوی که مایل هستید تغییر دهید، اما در سایت های وردپرسی انجام تغییرات اساسی مشکل تر است اما غیر ممکن نیست.
  • سئو سایت های وردپرسی راحت تر از سایت های برنامه نوسی شده است (این مورد بستگی به مهارت سئو کار شما دارد)
  • معمولا خیلی از شرکت ها بعد از طراحی و تولید سایت و فروش آن به مشتری دیگر حاضر به ارائه پشتیبانی نمی باشند و مشتریان در نهایت مجبور به استخدام دائم برنامه نویس میشوند که در این صورت هم ممکن است برنامه نویس جدید تمامی کدهای قبلی را به درستی متوجه نشود و نتواند به خوبی از سایت شما پشتیبانی کند اما این مشکل در سایت های وردپرسی وجود نخواهد داشت.
  • اگر شرکت شما به امکانات خاصی مانند اتوماسیون اداری و … نیاز دارد، امکان طراحی این بخش ها در سایت های وردپرسی وجود ندارد و باید از کدنویسی استفاده شود اما برای طراحی صفحات اصلی سایت شما که برای ارتباط با مشتریان و درج اطلاعات شما است، همچنان سیستم های مدیریت محتوا بهترین گزینه هستند.

مرحله دوم : مشاوره و تنظیم قرارداد

در این مرحله همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و با شما در مورد هزینه پروژه، نحوه انجام آن و نحوه تنظیم قرارداد صحبت خواهند کرد.

مرحله پایانی: پرداخت وجه

در اکثر قرارداد های طراحی سایت وردپرس طلایی، مبلغ قرارداد در 3قسط دریافت می‌شود که اولین قست در زمان شروع قرارداد، دومین قسط پس از تکمیل سایت از نظر ظاهری و آخرین قسط پس از تکمیل سایت به صورت کامل خواهد بود.

جهت پرداخت وجه می‌توانید به شماره حساب‌های ذکر شده در قرارداد واریز انجام دهید یا از دکمه زیر استفاده کنید.